Inspirování realitami
budoucnosti


INVESTICE | REALITY | DEVELOPMENT

VÝKUPY


V případě, že Vaše životní situace vyžaduje velký obnos prostředků a jediné možné řešení je prodej nemovitosti, ale nemůžete čekat měsíce na vhodného kupce, který bude ochoten zaplatit 100% tržní hodnoty nemovitosti, můžeme Vám nabídnout řešení pomocí výkupu nemovitosti za nižší hodnotu nemovitosti.

Stejně postupujeme i v případě výkupu Vašich pohledávek, tedy pokud jste věřitelem a máte dostatečnou dokumentaci k vaší pohledávce.VÝKUPY


Vlastníte nemovitost, ale zároveň Vaše závazky převyšují Vaše možnosti splácení či refinancování dluhů? Hrozí Vám exekuční prodej nemovitosti či dražba? Nabízíme Vám možnost výkupu nemovitosti a garantujeme 1 rok dalšího užívání této nemovitosti za snížené nájemné.

Nemůžeme poskytnout 100% hodnoty nemovitosti, ale rozhodně provedeme kvalifikovanou analýzu vašich potřeb a tržní cenovou analýzu Vaší nemovitosti, a na základě těchto podkladů Vám předložíme nabídku. Tento proces zařídíme zcela bezplatně.

Případný proces převodu nemovitosti, vyplacení Vašich závazku a vyplacení rozdílu Vám na účet zařídíme ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří, která zaručuje bezpečný a zajištěný převod prostředků na základě advokátní úschovy.

Pro nezávazné posouzení Vaší situace nás, prosím, kontaktujte.

VÝKUPY


Jste majitelem pohledávky či více pohledávek a zvažujete jejich prodej? Nemáte dostatečné možnosti, jak zvládnout inkaso svých pohledávek od svých dlužníků? Potřebujete nutně prostředky, které máte vázané ve smlouvách s dlužníky?

I pro Vás máme řešení. Na základě posouzení stavu pohledávek, jejich právního stavu a dobytnosti jsme připraveni Vaše pohledávky nabýt formou postoupení za smluvenou částku.

Pro nezávazné posouzení Vašich pohledávek nás, prosím, kontaktujte.NAPIŠTE NÁM


V případě, že víte o někom, kdo by rád investoval, popřípadě prodává či pronajímá nemovitost, budeme rádi, když se nám ozvete. Za doporučení vyplácíme velmi zajímavou provizi.

AZ Tower, 17. podlaží, Pražákova 1008/69, Štýřice, 639 00 Brno

Mobil: +420 777 712 029
info@czbrokers.cz
IČO: 292 02 884, DIČ: CZ29202884
ID datové schránky: p7pnaqz

Společnost je zapsána u Krajského soudu v Brně v oddíle C, vložka 65403.Tvorba webu, optimalizace webu webhosting, pronájem serverů
RYCHLÁ NAVIGACE
Nemovitosti

Reference