Inspirování realitami
budoucnosti


INVESTICE | REALITY | DEVELOPMENT

×


Prodej rodinného domu 169m2 s garáží a zahradou

3.999.900,- KčPavlína Štouračová
E-mail: stouracova@czbrokers.cz
Mobil: +420 733 523 798


Kontaktovat makléře
Fotogalerie


Cena 3.999.900 Kč
Podlaží 1
Plocha 169 m2
Výtah Ne

Prodej rodinného domu 169m2 s garáží a zahradou

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji dům v obci Počátky. Dům se skládá ze dvou pater a prostorné půdy, kde je možnost další výstavby pokojů. Dispozičně je dům řešen jako 4+1 169m2. Vytápění v domě je elektrickým kotlem, nebo krbovými kamny umístěnými v obývacím pokoji. Voda je zde obecní, na ohřev vody slouží nový bojler. V části nemovitosti jsou plastová okna. V prvním patře je prostorná předsíň se vstupem do garáže ( 25m2) a chodba na kterou navazuje schodiště. Tímto se dostaneme do patra, kde nalezneme koupelnu a samostatné wc, chodbu, prostorný obývací pokoj se vstupem do kuchyně, na tuto navazuje místnost pro uschování potravin. Kuchyní se dostaneme na zastřešenou terasu s betonovým grilem a dále na zahradu. V patře dále nalezneme 3 samostatné slunné pokoje, místnost která dříve sloužila k posezení s přáteli, dřevník / technickou místnost a vstup na terasu ve vnitrobloku. V 2.NP také nalezneme vstup na půdu. Nemovitost je v současné chvíli vyklizená a připravená k 2. fázi rekonstrukce ve které bude probíhat modernizace koupelny, wc, kuchyně, dveří, výmalba a montáž elekto vypínačů. V 1. fázi proběhla oprava střešních krytin včetně klempířských prací, izolace terasy a základní nátěr. Cena se bude po dokončení rekonstrukce navyšovat. Zastavěná plocha a nádvoří 202m2. Zahrada 86m2. Další informace Vám rádi poskytneme na telefonu nebo přímo na prohlídce. Pomůžeme s vyřízením hypotéky právě na tuto nemovitost.LOKALITA
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


REFERENCE


Příjemné jednání, milý přístup, absolutní soustředění na klientovy potřeby, výborná znalost problematiky a nakonec rychlý proces uzavření investice. Nemohu si CZbrokers s.r.o. vynachválit. Jejich služby mohu jen vřele doporučit.

Michaela G. - Plzeň
Poprvé jsem se dozvěděl o společnosti prostřednictvím mého dlouholetého kamaráda, který již se společností CZbrokers s.r.o. delší dobu spolupracoval. Po velmi kladných referencích jsem pro začátek zkusil investovat 200.000,-Kč.

Martin K. - Olomouc
Na CZbrokers s.r.o. kvituji především to, že mají velmi osobitý a individuální přístup ke klientovi. Vše na začátku vysvětlí a nevynechají ani žádná rizika, která se mohou v průběhu investování vyskytnout. Pravdou je, že výsledky byly lepší, než původně nabízeli.

Kateřina S. - Praha
NAPIŠTE NÁM


V případě, že víte o někom, kdo by rád investoval, popřípadě prodává či pronajímá nemovitost, budeme rádi, když se nám ozvete. Za doporučení vyplácíme velmi zajímavou provizi.

AZ Tower, 17. podlaží, Pražákova 1008/69, Štýřice, 639 00 Brno

Mobil: +420 777 712 029
info@czbrokers.cz
IČO: 292 02 884, DIČ: CZ29202884
ID datové schránky: p7pnaqz

Společnost je zapsána u Krajského soudu v Brně v oddíle C, vložka 65403.Tvorba webu, optimalizace webu webhosting, pronájem serverů
RYCHLÁ NAVIGACE
Nemovitosti

Reference